Nabídka kvalitních erotických pomůcek pro muže

Pro nezapomenutelný pocit uspokojení!


Jak správně dráždit klitoris?

Nejvíce žen dosahuje orgasmu správným drážděním klitorisu. Nejde o to se jej pouze „nějak“ dotýkat. K vyvrcholení je potřeba jej správně dráždit. Při dosahování orgasmu hraje dráždění klitorisu hlavní roli a to u celých 90 % žen. Jak na to?

Jak na dráždění klitorisu?

Nejen muži, ale ani samotné ženy často neví, jak správně dráždit klitoris, aby dosáhli orgasmu. Jak se ho tedy správně dotýkat, aby bylo dosaženo vytoužené slasti a nikoliv nepříjemného pocitu, nebo až dokonce bolesti? Zpravidla muži se často dopouštějí chyby v použité síle a intenzitě jeho dráždění a dotýkaní se. Jestliže jim žena ukáže, jak se klitorisu správně dotýkat, pak je každý muž na dobré cestě a nic mu již nebrání v tom** přivést ženu k vyvrcholení**. Jestliže se však žena ostýchá vysvětlovat muži, co je jí příjemné a co už ne, nebo sama ani neví, jak by měl muž klitoris správně dráždit, pak je potřeba vyzkoušet různé varianty, které ženu přivedou k orgasmu. Je nutné mít na paměti, že klitoris je velmi citlivé místečko – mnohem více citlivé, než jiné části těla.

Jak při dráždění klitorisu postupovat?

Vzhledem k tomu, že je klitoris opravdu velmi citlivý, je nutné se jej dotýkat opatrně. Přesto, že se Vám může zdát, že se klitorisu téměř vůbec nedotýkáte, můžou být doteky až příliš silné. Spíše používejte malou a menší silu a vyčkávejte, jaká bude reakce. Pokud jste přece jen použili malou intenzitu, nic Vám nebrání trochu na síle přidat. Lépe takhle než naopak. K dráždění používejte bříško prstu, ne jeho špičku. Pokud nedochází ke vzrušení tímto způsobem, můžete přistoupit na dráždění klitorisu po jeho stranách, nikoliv napřímo. Některým ženám je právě masírování ze stran mnohem příjemnější a více je to vzrušuje. Klitorisu před jeho stimulací a v průběhu vlhčete, buď slinami, nebo lubrikačním gelem. Pokud byste hladili, stimulovali a dráždili klitoris na sucho, může to být spíše nepříjemné. Pokud se muži nedaří ani tímto způsobem klitoris dráždit správně a přivést tak ženu k orgasmu, může použít místo prstů jazyk, který často bývá zárukou vyvrcholení.

Techniky dráždění klitorisu

Zkušení muži vědí, jak ženu přivést k orgasmu drážděním klitorisu. Zpravidla vědí přesně, jakou intenzitu použít, jak se správně klitorisu dotýkat a jak postupovat, aby ženu naprosto vzrušili a ona dosáhla orgasmu. Jednou z možností, jak prsty používat, je, že ze svých prstů udělá muž véčko a bude hladit jak malé pysky, tak i klitoris zároveň. Pokud vidí, že se žena přibližuje k orgasmu, není nic jednoduššího, než prsty spojit a začít se intenzivně věnovat pouze klitorisu. Klitoris může být drážděn i ústy. Rty a jazyk dokážou s klitorisem přímo divy. Nevylučuje se ani používat jazyk a prsty zároveň, pro dosažení větší intenzity stimulace. Klitoris je dobré dráždit před samotnou souloží, při sexuální předehře, ale nezapomínejte na něj ani při souloži. Muž může při samotném pohlavním styku, kdy údem dráždí vaginální prostředí, dráždit zároveň i prsy klitoris.

Jestliže jste stále nejistí, zda klitoris dráždíte správně, jednoduše se ženy zeptejte. Žena přece ví lépe, jak se svého těla dotýkat, co je jí příjemné a co naopak vůbec. Ukáže Vám, jak se klitorisu správně dotýkat, jakou silou na něj tlačit, a jak ho správně stimulovat.

Erotický dárek

Jste muž, který hledá uspokojení ve chvílích samoty? Nebo jste žena, jejíž manžel odjíždí na služební cestu a vy pro něj hledáte něco, co by mu vyplnilo čas strávený bez Vás? Ať už pro vlastní využití nebo jako dárek, v obou případech můžete zvolit umělou vagínu či zadeček.

Kontakt

Umělé vagíny a zadečky

+420 777 483 440

umele-vaginy-zadecky@orbi.cz

Objednávky ihned po telefonu.

Otevírací doba se přizpůsobuje objednávkám.

Dále by Vás mohlo zajímat

Podívejte se na pěkné erotické video jak lízat vagínu. Dáváte přednost umělým vagínám mechanickým nebo vagínám s vibracemi? Pro milovníky análního sexu jsou zde také umělé zadečky, torza zadečku či rovnou torza zadečku v životní velikosti. Umělé vagíny a zadečky jsou mimo jiné i vhodnými erotickými pomůckami k darování, například na rozlučce se svobodou. Použijte anální vibrátor, a zažijete úplně nový orgasmus. Nebo si pořídíte malinký mini vibrátor na bod G, a můžete s ním bez rizika cestovat kdekoliv.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace