Nabídka kvalitních erotických pomůcek pro muže

Pro nezapomenutelný pocit uspokojení!


Nejlevnější masturbátor

Nedostává-li se nám sexuálního uspokojení v běžném životě, nemáme zrovna protějšek, či zrovna chybí chuť, nálada, energie ze strany protějšku, pak se mohou masturbátory stát sice náhradním, ale skvělým pomocníkem. Pomocníkem, díky kterému zažijeme nemalou rozkoš, dosáhneme vyvrcholení, uvolnění a zbavíme se vnitřního pnutí.

Muži vyhledávané masturbátory

Nejen ženy, ale i muži se mohou těšit z bohatého sortimentu erotických pomůcek, se kterým sexshopy přichází. Pokud bychom se zaměřili na masturbátory, pak k velmi vyhledávaným a levným se řadí především umělé vagíny a zadečky. Jak vagíny, tak zadečky mohou být vibrační, či nevibrační, různého materiálu, a mohou poskytnout hned několik možností sexuálního prožitku.

Výběr umělých vagín

V případě zvolení umělé vagíny, je čistě na Vás, zda rovnou sáhnete po nejluxusnějším, nejlepším modelu, nebo spíše nejprve ozkoušíte, zjistíte co a jak, tedy zvolíte nejlevnější, a až poté přejdete k „vyšší třídě“.

Nejlevnější umělé vagíny

Pokud bychom začali u nejlevnějších umělých vagín, tak tady přeci jenom počítejte s tím, že co do vzhledu u nich nemůžete očekávat přesnou kopii ženské vagíny. Na druhou stranu však svůj „účel“ splní, a Vám poskytnou patřičnou rozkoš. Umělou vagínu si můžete pořídit již od cca 200 Kč, kdy se může jednat o tzv. jednorázové využití, nebo vagínu, která svým tvarem připomíná vajíčko.

Nejlepší umělé vagíny

Ten, kdo se nespokojí s málem, a rád by si dopřál maximální možné rozkoše, které umělé vagíny mohou poskytnout, pak může volit mezi nejlepšími typy umělých vagín. Zde je však třeba počítat s vyšší částkou. Na druhou stranu, investice do rozkoše se bezpochyby vyplatí. Například u masturbátorů Fleshlight můžete očekávat nejen věrohodnou napodobeninu vagíny skutečné dívky. Tento typ masturbátoru se také může pochlubit vagínami vyrobenými podle předloh pornohereček. Co se týká materiálu, pak je tento typ masturbátoru z real skin. Jedná se o materiál, který je co do omaku velmi podobný lidské kůži. Zajímavé by pro Vás také mohl být typ masturbátoru 3D, nebo typ masturbátoru, který imituje polohu ze zadu, na koníčku, či orální sex.

Nejlevnější a nejlepší umělé zadečky

Vedle vagín jsou to také umělé zadečky, které nejednoho muže nenechají jen tak chladným. Můžete však začít s tzv. ručním zadečkem, který tvarově vypadá jako baterka. Umělý zadeček pořídíte již od 1 000 Kč, kdy se navíc může pochlubit materiálem, připomínajícím lidskou kůži. Tento „ruční umělý zadeček“ je vzhledem ke své příjemné ceně, ale i možnostem rozkoše, velmi žádaný a vyhledávaný.

Erotický dárek

Jste muž, který hledá uspokojení ve chvílích samoty? Nebo jste žena, jejíž manžel odjíždí na služební cestu a vy pro něj hledáte něco, co by mu vyplnilo čas strávený bez Vás? Ať už pro vlastní využití nebo jako dárek, v obou případech můžete zvolit umělou vagínu či zadeček.

Kontakt

Umělé vagíny a zadečky

+420 777 483 440

umele-vaginy-zadecky@orbi.cz

Objednávky ihned po telefonu.

Otevírací doba se přizpůsobuje objednávkám.

Dále by Vás mohlo zajímat

Podívejte se na pěkné erotické video jak lízat vagínu. Dáváte přednost umělým vagínám mechanickým nebo vagínám s vibracemi? Pro milovníky análního sexu jsou zde také umělé zadečky, torza zadečku či rovnou torza zadečku v životní velikosti. Umělé vagíny a zadečky jsou mimo jiné i vhodnými erotickými pomůckami k darování, například na rozlučce se svobodou. Použijte anální vibrátor, a zažijete úplně nový orgasmus. Nebo si pořídíte malinký mini vibrátor na bod G, a můžete s ním bez rizika cestovat kdekoliv.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace