Nabídka kvalitních erotických pomůcek pro muže

Pro nezapomenutelný pocit uspokojení!


Umělé vagíny

Umělá vagína je erotická pomůcka, která nám imituje ženský pohlavní orgán. Pro lepší dosažení efektu je vyráběna z měkkých, lubrikovaných a často i zahřívaných materiálů. Mnohé z nich jsou doplněny o ochlupení, stydké pysky či panenskou blánu.

Masturbace s umělou vagínou tak může být velice příjemná s dokonalým navozením pocitu opravdové soulože.

Typy umělých vagín

Umělé vagíny dělíme na dva základní druhy - mechanické a vibrující. K jejich výrobě se používají různé materiály. Nejčastěji se setkáme s latexem, gelovými napodobeninami a natur skinem.

Použití umělé vaginy a hygiena

Použití vagíny se liší podle konkrétního typu. U kvalitnějších pomůcek vyjmeme nejdříve vložku z přístroje a zahřejeme v teplé vodě. Po jejím vyjmutí setřeme vodu, osušíme ji a vložíme do plastového pouzdra. U některých druhů si můžeme i nastavit těsnost a intenzitu sání pomocí otočného víčka. Neměli bychom zapomenout na použití lubrikantu, který nám zpříjemní masturbaci a zabrání odřeninám. Vložku po použití očistíme isopropylalkoholem. Mýdlo k tomuto účelu není vhodné. Pro zintenzívnění příjemného pocitu při styku s materiálem se doporučuje potřít vložku kukuřičným škrobem. Z lubrikantů se pro použití hodí pouze ty, které jsou vyrobené na vodní bázi. Oleje a gely na olejovém či silikonovém základě narušují materiál většiny umělých vagín.

Tuto erotickou pomůcku si podobně jako jiné typy masturbátorů brzy přizpůsobíme svým potřebám a s trochou fantazie vymyslíme spoustu způsobů, jak si co nejdokonaleji užít masturbaci.

Na cesty a pro samotné muže

Umělá vagína je ideální pomůckou při cestách. Většina modelů je vcelku nenápadná a svým tvarem často připomíná baterku. S touto erotickou pomůckou lépe přečkáme nepřítomnost partnerky a ještě se dobře zabavíme. Použitím umělé vagíny nejlépe zjistíme, jaké sexuální praktiky nám vyhovují a můžeme je pak následně vyzkoušet při běžném milostném aktu.

Erotický dárek

Jste muž, který hledá uspokojení ve chvílích samoty? Nebo jste žena, jejíž manžel odjíždí na služební cestu a vy pro něj hledáte něco, co by mu vyplnilo čas strávený bez Vás? Ať už pro vlastní využití nebo jako dárek, v obou případech můžete zvolit umělou vagínu či zadeček.

Kontakt

Umělé vagíny a zadečky

+420 777 483 440

umele-vaginy-zadecky@orbi.cz

Objednávky ihned po telefonu.

Otevírací doba se přizpůsobuje objednávkám.

Dále by Vás mohlo zajímat

Podívejte se na pěkné erotické video jak lízat vagínu. Dáváte přednost umělým vagínám mechanickým nebo vagínám s vibracemi? Pro milovníky análního sexu jsou zde také umělé zadečky, torza zadečku či rovnou torza zadečku v životní velikosti. Umělé vagíny a zadečky jsou mimo jiné i vhodnými erotickými pomůckami k darování, například na rozlučce se svobodou. Použijte anální vibrátor, a zažijete úplně nový orgasmus. Nebo si pořídíte malinký mini vibrátor na bod G, a můžete s ním bez rizika cestovat kdekoliv.

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace